05
Oca

Mobilya & Aksesuarda Pirinç Çağı

Pirinç Çağı

Son yıllarda sıkça görmeye alıştığımız,modayı dekorasyonunuza yansıtacak ‘Pirinç’ 70’lerin ruhunu geri getirdi. Yılın en lüks trendlerinden olan Pirinç,19.yüzyıldan kalma gibi duran ikonik mobilyalarla İtalya ve Fransa’daki üreticilerden sonra Türk üreticileri de harekete geçirdi.Ve tabiî ki beni de…

Pirinç,nostaljik görüntüsü,çağdaş,yenilikçi mobilya ve dekorasyon objeleriyle bulunduğu alana lüks bir hava katıyor. Şıklığın tamamlayıcısı haline gelen Pirinç malzemenin kullanım alanları sınırsız.

Bohem ve nostaljik görüntüsüyle oldukça lüks olan pirinç son zamanlarda en çok sehpa,masa,avize ve aksesuarlarda karşımıza çıkıyor. Minimal tasarımlarla,ahşap,cam,akrilik objelerle oluşturduğu kombin bulunduğu alanın havasını anında şık ve çarpıcı bir hale dönüştürüyor. Gelin şimdi pirinç tasarımların görsel örneklerine bakalım.

Image_001

Bir zamanlar anneannelerimizin evinin en hit karyola malzemesi olarak bilirdik piriç’i şimdiler de ise yukarıdaki modern görüntüsüyle karşımızda.

Image_002

Pirinç malzemeyi en iyi yorumlayan marka ‘boca do lobo’ yatak odası için tasarladığı aydınlatma ve komodin tartışmasız ikonik dedirtiyor.

Image_003

Bu muhteşem pirinç ayaklı kabin ise çağdaş mobilyanın en güzel örneği.

Image_004

Pirinç ayaklı yemek masası ve sandalyeler bu yılın en hit mobilyaları söylemedi demeyin.

Image_005

Pirinç kitaplık ve büfelerde dekorasyon trendleri arasında.

Image_006

Akrilik ve pirinç’in muhteşem uyumu.Yılın trendleri arasında.

Image_007

Bu ofis sandalyesi ise modayı takip eden patronlara gelsin.Malum işinize verdiğiniz değer kendi çalışma alanınızda başlar.

Bu arada tabi ki tasarımcılar ev aksesuarlarını da unutmadı.Mobilyalarından memnun olup objelerle modaya ayak uydurmak isteyen dekorasyon aşıkları için aşağıdaki örnekler sizlere gelsin.Modern şamdan,lokumluk,çerezlik ve aydınlatma detayları oldukça şık.

Image_008 Image_009 Image_010 Image_011 Image_012 Image_013 Image_014 Image_015

Ve tabi ki pirinç deyince efsane banyo firması ‘maison valentina’nın pirinç küvet,lavabo ve armatürlerini söylemezsem olmaz.

Image_016Image_018 Image_017

Sezonun en hit mobilyası olan pirinç;orta ve yan sehpa kullanımında da oldukça rağbet görüyor.Tüketicilerimizin bu isteklerini göz önüne alarak bende kendi üretimim olan yukarıdaki pirinç sehpaları tasarladım ve üretimine başladım.Satışlarına başlamış olduğumuz sehpalar hakkında telefon veya mail aracılığıyla bilgi alabilir,istediğiniz ölçü renk ve modeller için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

2017 yılının en hit mobilya ve aksesuar malzemesi olan pirinç yazım umarım faydalı olmuştur. Hazırlamış olduğum görsel örnekler ve üretimini yaptığım pirinç sehpalar’dan ilham alarak kendi stilinizi bulmanız dileğiyle…

Sevgilerimle,

İyi Okumalar…